IT specialist

praca it: etat dla Manpower / Poznań

Tagi: Administracja serwerów Cisco MS SQL Oracle

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

IT SPECIALIST

Praca Tymczasowa
Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA:

Instalacja, administracja oraz wsparcie komputerów stacjonarnych oraz laptopów
Konfiguracja oraz administracja urządzeń mobilnych (iOS/Android/Windows) – tablety, smartfony, telefony komórkowe i stacjonarne
Administracja/utrzymanie środowiska wirtualnego serwerów / stacji roboczych (VmWare)
Administracja infrastruktury IT (kable, switche, routery)
Administracja technologii bezprzewodowej – Cisco Wireless
Wsparcie oraz utrzymanie lokalnych baz danych – MS SQL, Oracle
Administracja systemu backupów
Codzienne wsparcie IT dla lokalnych oraz zdalnych użytkowników
Wdrażanie nowych pracowników w procedury oraz wytyczne IT
Szkolenie użytkowników z zakresu sprzętu IT oraz używanych aplikacji
Współpraca z regionalnych centrum wsparcia IT
Tworzenie oraz uaktualnianie dokumentacji/instrukcji IT dla użytkowników

WYMAGANIA:

Absolwent szkoły wyższej lub średniej
Doświadczenie w obszarze wsparcia IT
Zorientowanie na klienta usług
Umiejętność rozwiązywania problemów
Umiejętność pracy w zespołach wirtualnych/rozproszonych
Umiejętność dobrej komunikacji
Dobra znajomość języka angielskiego
Certyfikaty, kursy, warsztaty komputerowe.
Znajomość technologii IT

OFERUJEMY:

Praca w międzynarodowym środowisku w nowoczesnej organizacji
Możliwość rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia pracy

Agencja zatrudnienia_nr certyfikatu:412

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-14
Wyświetlona: 5035 razy