Programista PHP - Laravel, Symfony, Zend

zlecenia it dla ForManWay / Warszawa

Tagi: PHP Laravel Symfony2 Zend2 PostgreSQL

Klient ForManWay, poszukuje osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA PHP

Zadania:
- Tworzenie i rozwijanie zaawansowanego systemu back-endowego do poziomu API
- Udoskonalanie rozwiązań pod kątem wydajności oraz technologii
- Praca z dokumentami analitycznymi
- Praca z dokumentacją techniczną
- Opracowywanie dokumentacji oprogramowania, wg standardu PHPDoc

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka PHP 5.4+ (OOP)
- Znajomość jednego z frameworków (Laravel, Symfony2, Zend2)
- Znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności PostgreSQL)
- Znajomość wzorców projektowych
- Zdolność do rozwiązywania problemów
- Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Firma oferuje:
- Pracę przy ciekawym projekcie dotyczącym rozwoju wielojęzykowego systemu klasy ERP
- Umowę o dzieło lub B2B
- Możliwość rozwoju
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-18
Wyświetlona: 4738 razy