Web Designer /Grafik

praca it: etat dla nazwa.pl S.A. / Kraków

Tagi: WebDesigner Grafik HTML CSS

nazwa.pl kształtuje polski Internet od 1997 roku będąc liderem rejestracji domen i usług hostingowych. Naszą misją jest wsparcie w poszukiwaniu coraz ciekawszych rozwiązań technologicznych oraz inspirowanie Klientów do innowacji i rozwoju.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm branży IT. Ten sukces osiągnęliśmy dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu naszego Zespołu. Wspólną cechą ludzi tworzących nazwa.pl jest pasja, która pozwala nam każdego dnia odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

Aktualnie szukamy doświadczonego Web Designera / Grafika, który lubi grać zespołowo.

Idealny kandydat:
- ma co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako Grafik lub WebDesigner,
- może pochwalić się interesującym portfolio (mile widziane projekty dla rozpoznawalnych marek),
- biegle porusza się w Adobe Photoshop (mile widziane: Illustrator, InDesign),
- zna trendy w projektowaniu (mobile/RWD), zwłaszcza dla rynku e-commerce,
- ma wiedzę z zakresu użyteczności stron oraz podstawy HTML/CSS,
- fascynują go możliwości Internetu i e-marketingu,
- jest wulkanem kreatywności i zaangażowania!

Codzienne zadania:
- przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby marki nazwa.pl,
- tworzenie kreacji wizerunkowych oraz sprzedażowych (bannery, landing page, micro-site, mailing),
- współpraca z zespołem developerskim (różnorodne projekty firmowe).

Co oferujemy?
- pracę przy rozwojowych projektach dla lidera branży,
- szkolenia i możliwość nieustannego podnoszenia kwalifikacji,
- atrakcyjne benefity, między innymi opiekę medyczną w grupie LuxMed, kartę Multisport, imprezy integracyjne oraz inne dostępne na www.nazwa.pl/kariera,
- przyjazną atmosferę pracy,
- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-19
Wyświetlona: 4760 razy