Front-end developer

praca it: etat dla BitCraft / Białystok

Tagi: frontend front-end knockout backbone angular css foundation bootstrap javascript jquery

Zakres obowiązków:
Tworzenie i testowanie oprogramowania wg dostarczonej dokumentacji technicznej

Wymagania:
Znajomość frameworków – JavaScript (np. Knockout, Backbone, Angular), CSS (np. Foundation, Bootstrap).
Znajomość bibliotek JavaScript, w tym jQuery.
Znajomość standardów W3C.
Umiejętność tworzenia stron www pod najpopularniejsze przeglądarki (w tym IE).
Doświadczenie w tworzeniu serwisów RWD.
Znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej.
Chęć i umiejętność szybkiej nauki.
Włączone logiczne myślenie.
Gotowość do pracy samodzielnej oraz w zespole.
Mile widziana znajomość narzędzi GIT, Redmine.

Oferujemy:
Elastyczne godziny pracy.
Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach.
Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
Zarobki proporcjonalne do umiejętności.
Pracę w miłej atmosferze w biurze w niewielkiej odległości od PB.
Umowa zlecenie, wymiar pracy – elastyczny: 3/5, 4/5, 5/5 etatu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-21
Wyświetlona: 5346 razy