Senior PHP Developer (+SF2 lub Laravel) [Warszawa]

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: PHP symfony laravel mysql

Firma zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem aplikacji dla biznesu i finansów, z których aktualnie korzysta już ponad 2 tyś. klientów biznesowych z USA i Kanady poszukuje:

Senior PHP Developer
Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie:
10 000 PLN – 14 000 PLN brutto – B2B
10 000 PLN – 12 000 PLN brutto – UoP
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz
Współpraca stała, długofalowa, stacjonarna

Opis stanowiska:
*rozwój istniejących i budowa nowych aplikacji
*dbanie o wysokie standardy kodu i architektury tworzonych aplikacji
*udział w procesach decyzyjnych dotyczących budowy aplikacji
*praca w metodyce SCRUM
*udział w pracach projektowych i analitycznych
*współpraca z zespołem programistów
*tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
*min. 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP (OOP)
*bardzo dobra znajomość PHP5
*min. 2-letnie doświadczenie w pracy z Symfony 2 lub/i Laravel
*doświadczenie w administrowaniu Linux/FreeBSD
*znajomość: git, subversion
*znajomość zagadnień bazodanowych: MySQL
*znajomość JavaScript, jQuery, CSS 2/3, HTML 4.x/5
*mile widziana Mongo DB
*znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji oraz komunikację

Klient oferuje:
*pracę w doświadczonym zespole programistów pod okiem dedykowanego Team Leadera
*dynamiczny rozwój pod okiem ekspertów
*pracę w międzynarodowym środowisku (współpraca nie tylko zespołem programistów, ale i klientami z innych krajów)
*konkurencyjne wynagrodzenie
*udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie oraz wzorce projektowe
*narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, telefon, urządzenia mobilne, szkolenia, konferencje)
*Benefity : dodatkowa opieka zdrowotna, członkostwo w klubie fitness, firmowe lunche

Współpraca zawierana jest bezpośrednio z Klientem, którego reprezentuję.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-22
Wyświetlona: 4539 razy