Koordynator kampanii crowdfundingowych

zlecenia it dla Wspieram.to / Polska

Tagi: crowdfunding finansowanie społecznościowe wspieram to freelancer współpraca

Nie jest Ci obce pojęcie crowdfundingu? Masz doświadczenie w koordynacji kampanii crowdfun- dingowych w Polsce lub na świecie? Mówisz biegle w języku social media a o wszystkich najciekawszych wydarzeniach w sieci wiesz przed wszystkimi znajomymi? Masz w swoim mieście czy najbliższym otoczeniu wielu kreatywnych ciekawych ludzi?

Szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do teamu najprężniej rozwijającej się platformy finansowania społec- znościowego w Polsce! Wyszukuj talenty, pomysły i ludzi i przekuwaj je w kampanie porywające inter- netowy tłum. Praca zdalna, która da Ci ogrom satysfakcji i doświadczenie w całkiem nowym,
a już jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów – koordynatora kampanii crowdfundingowych.

Wymagania:
Wiedza na temat crowdfundingu w Polsce i na świecie
Biegłe użytkowanie internetu i kanałów social media
Doskonała komunikatywność, godna pozazdroszczenia kreatywność
Umiejętność gospodarowania czasem i zadaniami
Zmysł estety, skille copywritera
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu / koordynacji kampanii crowdfundingowych

Zakres obowiązków:
Wyszukiwanie i koordynowanie kampanii crowdfundingowych Reprezentowanie Wspieram.to na terenie miejsca zamieszkania

Oferujemy w zamian:
Praca zdalna dla Wspieram.to
Praca w młodym, zdolnym zespole
Sam decydujesz kiedy pracujesz, a kiedy imprezujesz:)
Masz realny wpływ na swoje zarobki, zależne od efektywności swoich kampanii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-25
Wyświetlona: 6388 razy