Application Support Analyst

praca it: etat dla Experis IT, ManpowerGroup w imieniu Polaris Industries Inc. / Opole

Tagi: Dynamics Analityk IT Application Analyst

Zakres obowiązków:
1. Wsparcie systemowe i użytkownika (ok 75% czasu pracy)

- wsparcie aplikacji dla użytkowników biznesowych
- diagnoza i rozwiązywanie problemów, które powstają w eksploatacji systemów biznesowych
- przeprowadzanie analiz przyczyn źródłowych
- monitoring i zaleca ulepszeń w istniejących aplikacji biznesowych opartych na danych zebranych z usług wsparcia
- tworzenie instrukcji obsługi, instrukcji pracy i dokumentów w bazie wiedzy

2. Proces wdrożenia oprogramowania ( ok 25% czasu pracy)
- wdrażanie nowych rozwiązań
- integracja z aplikacjami i zespołami projektowymi

Oczekiwania:

  • ~3-4 lata doświadczenia zawodowego w implementacji systemów lub w roli wsparcia za pomocą programu Microsoft Dynamics AX
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobre zrozumienie kompleksowego łańcucha dostaw oraz branży produkcyjnej
  • bardzo dobra komunikacja, umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność budowania i rozwijania relacji z klientami, nastawienie na współpracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-25
Wyświetlona: 5218 razy