Programista Java

praca it: etat dla PGB HR / Warszawa

Tagi: JAVA ver 6 7 i 8 JavaScript XSLT Oracle

Agencja Personalna PGB HR dla swojego klienta z branży IT, poszukuje kandydata na stanowisko : Programista Java

Opis stanowiska:

-Rozwój i utrzymanie systemu informatycznego.

Wymagania:

-Wykształcenie – studia inżynierskie, kierunek informatyka, telekomunikacja lub pokrewne.
-Minimum trzy-czteroletnie doświadczenia w programowaniu
-Znajomość języka JAVA ver. 6,7 i 8
-Znajomość GWT
-Mile widziana znajomość Vaadien lub ExtGWT
-Znajomość JavaScript, XSLT
-Doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi JEE
-Znajomość języka SQL, mile widziana znajomość bazy danych Oracle
-Znajomość frameworków np. Spring, Hibernate
-Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole
-Mile widziana certyfikacja z technologii JAVA
-Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

-Umowę o dzieło – trzy miesiące okres próbny.
-Po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony.
-Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
-Pracę w ciekawym projekcie.
-Zapewniamy standardowe narzędzia pracy: telefon komórkowy, notebook.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-28
Wyświetlona: 4593 razy