Senior Java Developer

praca it: etat dla PGB HR / Wrocław

Tagi: J2EE Spring Spring MVC Camel Hibernate

Opis stanowiska:

· Rozwijanie oprogramowania i realizacja projektów bazujących na nim
· Tworzenie i implementacja komponentów w technologii J2EE
· Przygotowywanie infrastruktury projektowej
· Tworzenie interfejsu użytkownika
· Terminowa realizacja przydzielonych zadań
· Samodzielność

Wymagania:

· Ukończone studia o profilu technicznym lub pokrewnym
· Min 3 letnie doświadczenie zawodowe jako programista Java J2EE
· Doświadczenie w takich technologiach jak Spring, Spring MVC, Camel, Hibernate,
Maven na poziomie zaawansowanym
· Doświadczenie w technologiach frontend“owych takich jak Angular, Wicket, JQuery
oraz narzędzi i środowisk takich jak Linux, InteliJ, Nexus, Jenkins, Jira (mile
widziane)
· Doświadczenie w prowadzeniu zespołu programistów
· Tworzenie architektury systemów (znajomość metodologii zwinnego prowadzenia
projektów)
· Przygotowywanie rozwiązań architektonicznych w realizowanych projektach
· Realizacja systemów opartych o nierelacyjne bazy danych
· Kompetencje interpersonalne (komunikatywność)
· Umiejętność pracy w zespole
· Bardzo dobra znajomość problematyki aplikacji webowych – związanych z
projektowaniem architektury, bezpieczeństwem, wydajnością, optymalizacją oraz
ergonomią.
· Język angielski (dobry w mowie i piśmie)

Nasz klient oferuje:

· Umowa o pracę na czas nieokreślony
· Pełny etat (40 h tygodniowo)
· Laptop/Komputer stacjonarny + monitor 23” x 2
· Wstępne i BHP
· Czas pracy 9:00-17:00 (możliwość przesunięcia godzin pracy)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-28
Wyświetlona: 4343 razy