Administrator Linux dla Ten Square Games

praca it: etat dla Ten Square Games / Bełchatów

Tagi: Administrator linux praca

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Administrator Linux

Obowiązki:

-utrzymanie istniejącej infrastruktury serwerowej;
-projektowanie i rozwój systemu zarządzania serwerami;
-instalacja i zarządzanie nowymi produktami i usługami;
-zarządzanie bazami danych w podstawowym zakresie.

Wymagania:

-bardzo dobra znajomość Linuxa (Debian/Ubuntu);
-doświadczenie w pracy z wieloma serwerami;
-doświadczenie z systemem typu puppet, chef, etc.;
-znajomość języka skryptowego typu Python, Perl, bash;
-podstawowa znajomość sieci komputerowych.

Mile widziane:

-znajomość systemu puppet
-dobra znajomość następujących serwerów: nginx, haproxy, redis, mysql;
-znajomość technik zapewnienia wysokiej dostępności;
-znajomość systemów monitoringu typu Nagios.

Oferujemy:

-stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
-kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
-przyjazną atmosferę;
-elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-29
Wyświetlona: 4630 razy