PHP Developer

zlecenia it dla Coldrun / Warszawa

Tagi: PHP MySQL Drupal Git

Miejsce pracy: Warszawa / możliwość pracy częściowo zdalnej
Numer referencyjny: PBD/1/0515

Realizowane zadania:
- praca przy rozwoju systemu typu CRM

Wymagania:
- dobra znajomość PHP 5.3+ (OOP) oraz wzorców projektowych
- dobra znajomość MySQL 5
- przynajmniej podstawowa znajomość Drupal 7
- umiejętność tworzenia i rozwijania API do wybranych funkcjonalności aplikacji
- praca w systemie Linux / OSX
- znajomość systemu kontroli wersji Git
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
- dbałość o jakość i przejrzystość kodu

Mile widziane:
- dobra znajomość Drupal 7 pod kątem implementacji funkcjonalności (tworzenie modułów, Drupal Hooks, Rules, Views, Entities)
- doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu systemów CRM
- znajomość popularnych framweworków i systemów CMS (Zend, Pimcore, CodeIgniter)
- znajomość NodeJS i bazy danych MongoDB
- umiejętność tworzenia testów jednostkowych i funkcjonalnych (PHPUnit, Selenium)
- podstawowa znajomość HTML i JavaScript
- znajomość JIRA, Confluence

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- możliwość pracy częściowo zdalnej
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-01
Wyświetlona: 4616 razy