Web Developer

praca it: etat dla IQ Marketing / Warszawa

Tagi: PHP MySQL CSS HTML jQuery

Agencja reklamowa IQ Marketing (Poland) jest jedną z największych polskich agencji reklamowych, istniejącą na Polskim rynku od 1996 roku. Naszą misją jest dostarczanie skutecznych rozwiązań w szeroko pojętym marketingu, zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
WEB DEVELOPER
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• Realizacja projektów interaktywnych dla Klientów agencji,
• Tworzenie platform www (HTML5, CSS3, jQuery, PHP)
• Bieżąca współpraca z działem kreacji i obsługi klienta.

Wymagania:
• Dobra znajomość MySQL,
• Znajomość HTML, CSS, PHP5 i Java Script (w tym jQuery),
• Praca z systemem Linux, umiejętność konfiguracji serwera apache 2.x,
• Doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (GIT),
• Znajomość języka angielskiego ( w stopniu pozwalającym na czytanie / pisanie dokumentacji technicznej),

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego, realizację ciekawych projektów dla znanych i renomowanych firm,
• Odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
• Bardzo dobre warunki pracy w młodym, profesjonalnym zespole,
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-01
Wyświetlona: 4303 razy