Software Tester

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: TESTER testy automatyczne

Software Tester Wrocław

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego klienta specjalizującego się w dostarczaniu próbek i testów technologii diagnostyki molekularnej oraz w badaniach naukowych i farmaceutycznych poszukujemy osoby na stanowisko Software Tester.

Opis stanowiska:
• Praca w międzynarodowym i zróżnicowanym zespole w celu poprawy wydajności w procesach
• Konfiguracja środowiska testowego
• Tworzenie kompleksowych i kompletnych skryptów testowych opartych na dostępnej dokumentacji
• Analiza technicznych aspektów wymogów w celu wsparcia działań z zakresu Software QA

Wymagania:
• Powyżej 2 lat doświadczenia na stanowisku Software Quality Assurance
• Doświadczenie w projektowaniu testów automatycznych
• Praktyczna znajomość narzędzi do testowania automatycznego
• Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz narzędziami do sprawdzania błędów
• Znajomość języków skryptowych/programowania (Perl, Python, Shell, Bash)
• Znajomość SQL i baz danych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
• Umiejętność dotrzymywania terminów

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy w środowisku agile mile widziane
• Znajomość SAP lub innego systemu ERP mile widziana
• Doświadczenie z Continuous Integration / Continuous Deployment mile widziane
• Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:
• Stabilną, ciekawą i kreatywną pracę w przyjaznej atmosferze
• Kontakt z najnowszymi technologiami
• Możliwości rozwoju zawodowego

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.
W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym CC15/SOFTWARETEST/WRO/SCIGNI/657 na adres [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-01
Wyświetlona: 5468 razy