Stażysta- Web Developer

praca it: etat dla X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. / Warszawa

Tagi: HTML5 CSS Javascript jQuery SASS

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko Stażysty- Web Developera (zespół Globalnego Marketingu, Web Development Team).

WYMAGANIA:

- Znajomość HTML5/CSS
- Znajomość JavaScript (w szczególności biblioteki jQuery)
- Znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami
- Podstawowa znajomość programów graficznych typu Photoshop
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

DODATKOWE ATUTY:

- Znajomość framework’a Bootstrap
- Umiejętność tworzenia responsive design
- Znajomość SASS

OBOWIĄZKI:

- Implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript
- Tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych
- Wsparcie zespołu projektowego w bieżących zadaniach
- Efektywna realizacja zadań zlecanych i nadzorowanych przez opiekuna stażu

OFERUJEMY:

- 3 miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia
- Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się instytucji -działającej na rynku międzynarodowym
- Udział w interesujących i pełnych wyzwań projektach prowadzonych w oparciu o metodologię Agile (Scrum)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-02
Wyświetlona: 4786 razy