Specjalista Business Intelligence

praca it: etat dla Prymat Sp. z o.o. / Jastrzębie-Zdrój

Tagi: SQL Tableau Business Intelligence Analityka Analizy Database QlikView BI

Prymat Spółka z o.o. z Jastrzębia-Zdroju,
poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Opis stanowiska

  • Udział w projekcie budowy i rozwoju hurtowni danych oraz systemu BI (przygotowywanie ekstraktów danych, integracja oraz zapewnienie spójności danych);
  • Specyfikowanie oraz tworzenie zaawansowanych raportów i analiz w dedykowanych narzędziach analitycznych (m.in. Tableau);
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie użycia narzędzi analitycznych oraz prezentacji przygotowanych analiz.

Wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków;
  • Biegła znajomość SQL, wiedza z zakresu baz danych oraz narzędzi ETL;
  • Podstawowe umiejętności programowania w dowolnym języku wysokiego poziomu;
  • Umiejętności interpersonalne w celu komunikacji i współpracy z działami biznesowymi oraz zewnętrznymi dostawcami systemów;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz wysoka kultura osobista;
  • Gotowość związana z wyjazdami służbowymi (czynne prawo jazdy kat. B).

Dodatkowe atuty

  • Ukończone studia wyższe na kierunku informatyka, statystyka, matematyka lub pokrewnym;
  • Znajomość rozwiązań: Tableau, QlikView, Spotfire, aplikacji do analizy statystycznej, środowiska R;
  • Znajomość systemu SAP – podstawy RFC / ABAP;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub czeskiego;
  • Praktyczna znajomość procesów biznesowych (działalność produkcyjno-handlowa).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-08
Wyświetlona: 4488 razy