Graphic / Web designer

praca it: etat dla AdPilot / Warszawa

Tagi: grafik

AdPilot jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego, wykorzystującą najnowsze technologie. Największą wartością naszej firmy jest Zespół – to ludzie młodzi, zaangażowani, chętnie dzielący się wiedzą. Jeśli chcesz dzielić z nami nasze pasje – dołącz do nas!

Graphic Designer
Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy grafika, który czuje się swobodnie w projektowaniu wizualizacji produktów, etykiet, ulotek i innych materiałów promocyjnych związanych z produktami. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych na potrzeby kampanii internetowych (layouty stron www).

Zakres obowiązków:
• tworzenie materiałów związanych z kreowaniem wizerunku marki,
• tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów reklamowych i promocyjnych, na potrzeby Internetu, w tym stron produktowych, animowanych banerów Flash,
• współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
• doświadczenie w tworzeniu materiałów reklamowych i promocyjnych do internetowych kampanii reklamowych,
• doświadczenie w budowaniu wizerunku marki ,
• bardzo dobra znajomość obsługi programów do tworzenia grafiki (Adobe Photoshop, Flash, Ilustrator, Indesign),
• praktyczna znajomość technologii budowy stron (HTML, CSS),
• umiejętność projektowania stron internetowych, tworzenia banerów i animacji, wizualizacji produktów,
• kreatywność, poczucie estetyki,
• dobra organizacja pracy,
• elastyczność i poczucie humoru.

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w młodej, rozwijającej się organizacji,
• Pozytywną, nieformalną atmosferę pracy,
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-09
Wyświetlona: 5012 razy