Senior Front-End Developer

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: front-end frontend javascript

Miejsce pracy: centrum Krakowa

Główne zadania:
• Programowanie aplikacji webowych/interfejsów użytkownika
• Pełnienie kluczowej roli w procesie projektowania i opracowania zastosowań technicznych
• Optymalizacja JavaScript

Wymagania:
• Otwartość na nowe technologie, inwencja
• Wyjątkowa kultura pracy
• Znajomość architektury JavaScript/ bardzo dobra znajomość JavaScript
• Znajomość RequireJS, Bower i/lub Yeoman, Grunt
• Tworzenie szablonów w Handlebars lub Jade
• Znajomość CSS (Less)
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu UX
• Istotnym atutem będzie znajomość zagadnień optymalizacji stron internetowych w oparciu o narzędzia analityczne
• Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowa o pracę
• Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
• Udział w realizacji ambitnych projektów
• Elastyczne godziny pracy
• Pracę w młodym zespole w biurze w samym centrum Krakowa

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-10
Wyświetlona: 4326 razy