Java Software Engineer

praca it: etat dla Kelly Services / Warszawa

Tagi: Java SQL Agile Developer Programmer wdrażanie

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593.

Dla jednego z naszych klientów, aktualnie poszukujemy:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i parametryzacja aplikacji biznesowych dla sektora bankowego.
  • Współpraca w międzynarodowym zespole programistów i architektów.
  • Rozwój i utrzymanie istniejącego portfela aplikacji.
  • Wsparcie klienta i automatyzacja nowych i istniejących już testów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum inżynieryjne.
  • Doświadczenie w środowisku rozwojowym Java.
  • Doświadczenie lub znajomość rozwojowych frameworków i wzorców projektowych Java.
  • Znajomość baz danych Oracle, SQL.
  • Znajomość frameworku Eclipse RCP będzie dużym plusem.
  • Zdolność pracy indywidualnej, pro-aktywna postawa i samoorganizacja.

Oferujemy:

  • Zróżnicowane i wyzywające zadania.
  • Możliwość rozwoju umiejętności zarówno z branży IT jak i biznesowych.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszym kwestionariuszu lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesem (procesami) rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby przez agencję zatrudnienia (nr wpisu 593/3) Kelly Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 18B, w tym na udostępnienie tych danych potencjalnym pracodawcom.
Rozumiem, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne i oświadczam, że zostałem poinformowany (zostałam poinformowana) o przysługującym mi prawie do kontroli przetwarzania moich danych osobowych, w tym prawie do uzyskania informacji o sposobie udostępniania danych i odbiorcach danych, prawie żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, prawie żądania ich usunięcia oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Jeśli nie spełniasz wszystkich kryteriów, aplikuj do naszej bazy kandydatów!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-11
Wyświetlona: 4348 razy