Programista PHP - Gdańsk

praca it: etat dla Sprint S.A. / Gdańsk

Tagi: Programista PHP5 MySQL Linux Java

Wymagania:
•doświadczenie na stanowisku PHP Developera
•znajomość PHP5znajomość dowolnego frameworka
•znajomość relacyjnych baz danych (Postgresql , MySql)
•znajomość zagadnień HTML5, CSS, XML, JavaScript
•znajomość technologii SOAP
•projektowanie aplikacji w oparciu o model MVC
•znajomość środowisk Linux, Windows
•znajomość systemów wersjonowania CVS,SVN
•umiejętność samodzielnej realizacji zadań, jak i pracy w zespole
•znajomość języka angielskiego.

Mile widziane
•znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania (np. Scrum)
•zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
•znajomość NET, C# lub innych języków programowania
•ciekawe hobby

Obowiązki:
•wytwarzanie oprogramowania według wskazanych zadań i projektów
•wspomaganie zespołu programistycznego przy realizacji zadań
•samodzielne wykonywanie elementów systemów
•wykrywanie i usuwanie błędów w oprogramowaniu
•przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
•pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
•możliwości rozwoju zawodowego
•udział w realizacji ciekawych międzynarodowych projektów
•profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy.

Sprint łączy kompetencje telekomunikacyjne z informatycznymi, co lokuje firmę w segmencie szybko rozwijających się spółek najnowszych technologii.

Łączymy dzisiejsze potrzeby naszych Klientów z wizją innowacyjnego przedsiębiorstwa przyszłości oraz z rosnącymi możliwościami technologicznymi.

Najważniejszym kapitałem naszej firmy są pracownicy. Nasz zespół posiada niezbędne doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Sprint jest zorientowany na ciągły rozwój pracowników, zdobywanie przez nich nowych doświadczeń oraz danie im szansy na realizację własnych planów zawodowych. To właśnie młodzi, wykształceni i ambitni ludzi dają firmie energię, nowe pomysły i zaangażowanie. Dzięki prowadzonej polityce personalnej Sprint został nagrodzony tytułem Solidny Pracodawca.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-11
Wyświetlona: 4537 razy