Programista SQL ( 1 rok doświadczenia)

praca it: etat dla People Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista SQL Oracle PL/SQL

PEOPLE – agencja doradztwa personalnego, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej poszukuje osób na stanowisko:

PROGRAMISTA SQL

Miejsce pracy: WARSZAWA (WOLA)
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Poszukujemy osoby otwartej na pracę w zespole, w multikulturowym środowisku pracy. Absolwenci i studenci ostatnich lat mile widziani.

OBOWIĄZKI:
•Programowanie – rozwijanie aplikacji (SQL, PL/SQL)
•Przyjmowanie, analiza i obsługa zgłoszeń i błędów nowych funkcjonalności od klientów wewnętrznych,
•Tworzenie zapytań generujących raporty z bazy danych.

WYMAGAMY:
•Bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych Oracle – min. 1 rok doświadczenia,
•Bardzo dobrej znajomości SQL i języka PL/ SQL,
•Język angielski – międzynarodowe środowisko pracy (emaile, telekonferencje),

•Mile widziane: Znajomość SVN, PL SQL Developer, SQL Developer.

OFERUJEMY:
•Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na min. 1 rok z możliwościami rozwoju w dużej firmie,
•Atrakcyjne wynagrodzenie,
•Możliwość korzystania z Benefitów (ubezpieczenie, Multisport),
•Elastyczne godziny pracy (do ustalenia),
•Międzynarodowe środowisko pracy,
•Możliwość pracy w dobrze rozwijającej się branży.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: [email protected]
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Dodatkowe informacje: People Sp.z o.o. Al. Niepodległości 18; 02-653 Warszawa
Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 403

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-17
Wyświetlona: 4257 razy