Junior Administrator

praca it: etat dla Spring Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: junior administrator linux MySQL Oracle

Naszym Klientem jest firma działająca w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego Klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce, jak i w UE.

Zakres obowiązków:

- Instalowanie i administrowanie rozwiązaniami technologicznymi IT w oparciu o
system Unix/Linux
- Aktualizacja, utrzymywanie, zapewnienie wydajności oraz ciągłego działania
podległym systemom
- Monitorowanie istniejących systemów pod kątem stabilności,bezpieczeństwa oraz
wydajności
- Docelowo praca zdalna po zakończeniu etapu wdrożenia w projekt (klient z branży
telekomunikacyjnej)

Wymagania:

- Znajomość środowisk Unix/Linux
- Umiejętność instalacji systemów (w w/w zakresie)
- Znajomość baz danych pod kątem administracyjnym (MS SQL Server, Oracle,
MySQL)
- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewne, mile widziani
studenci ostatniego roku studiów
- Znajomość języka angielskiego
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Mile widziana:
- Znajomość środowisk wirtualnych stosowanych przez Oracle (Solaris zones)
- Znajomość serwerów webowych i/lub aplikacyjnych (Apache Tomcat)
- Podstawowa wiedza z zakresu programowania w języku Java

Oferta:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, ustalane na podstawie posiadanych kompetencji i doświadczenia
- Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
- Możliwość rozwoju dzięki szkoleniom i pracy w doświadczonym zespole
- Przyjazne środowisko pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-18
Wyświetlona: 4713 razy