Programista PHP - Poznań

praca it: etat dla IT Kontrakt / Poznań

Tagi: PHP C# Java MySQL Programista

Poszukiwana/Poszukiwany:
- Osoba chcąca udowodnić, że potrafi tworzyć i działać.
- Umysłu ścisłego z duszą artysty, dla którego ograniczenia są wyzwaniem. Człowieka, którego dewiza życiowa to „Uczę się, więc jestem”
- Na stanowisko: Programista, Projektant PHP w Poznaniu

Zadania:
- Będziesz Twórcą i Projektantem
- Otrzymasz możliwość realizacji własnych pomysłów
- Tworzenie dokumentacji
- Do zadań będzie należało również rozwój aplikacji związanych z SAP ERP ABAP

Wymagania:
- Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu i implementowaniu aplikacji
Twoje umiejętności i doświadczenie zawierają:
- Znajomość PHP5 i frameworków PHP
- Gotowość do rozwoju w aplikacjach SAP, ERP, ABAP i innych aplikacjach biznesowych
- Programowanie obiektowe nie jest Ci obce
- Javascript (jquery, Mootools itp) to Twoja pasja
- MySQL, bazy danych – to mały pryszcz
- Optymalizujesz kod pisanych aplikacji bez większego trudu
- Komunikatywność i kreatywność to Twoja domena
- Chcesz pracować w konkretnym i zgranym zespole
- Języka angielskiego nie jest Ci obcy

To dołącz do Nas !

Dodatkowe punkt dajemy za:
- Znajomość metodyki SCRUM
- Umiejętność programowania w ABAP, JAVA lub C#

Oferujemy:
- Kawę, integrację, zdrowe podejście do pracy, ludzi z pomysłem otwartych na to co nowe
- Realny wpływ na to co i jak robisz
- Pracę pełną wyzwań i samodzielności
- Specjalnie wydzielony czas na rozwijanie projektów wedle własnego pomysłu
- Dowolna umowa: B2B, etat, dzieło
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość uczestnictwa we wszelkich szkoleniach i konferencjach (warunek – zbieżność tematyczna z wykonywanymi zadaniami)
- Doświadczony zespół, bardzo duża kultura i porządek organizacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-18
Wyświetlona: 4325 razy