Grafik - projektantka/projektant prezentacji multimedialnych (screencastów)

praca it: etat dla RSI Internet / Rybnik

Tagi: grafik screencast montaż final cut flash

RSI jest polską firmą specjalizującą się w dziedzinie zarządzania informacją, zasobami oraz komunikacją wewnętrzną. Nasz zespół wciąż powiększa się o kolejnych specjalistów, których wysokie kwalifikacje i zaangażowanie pozwalają nam zapewniać realizację projektów na najwyższym poziomie.

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przygotowywanie animowanych prezentacji (screencastów) produktów RSI (Intranet by webBOX, system Expert i inne) oraz animacji szkoleniowych dla użytkowników tych systemów.

Wymagania: * znajomość programów animacyjnych, do montażu i graficznych * chęć podnoszenia swoich kwalifikacji * talent :)

Atutem będą: * doświadczenie w pracy z programami do screencastów (Camtasia, Screenflow) * doświadczenie w pracy z programami do montażu (Final Cut, Adobe Premiere) * doświadczenie w tworzeniu prezentacji (Power Point, Keynote, Flash) * doświadczenie w pracy na komputerach Apple

Cechy jakich oczekujemy: * sumienność * kreatywność * samodzielność * dbałość o detale * terminowość

Oferujemy: * umowę o dzieło z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę, * niezbędne szkolenie i przygotowanie do pracy na tym stanowisku, * możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem specjalistów, * ciekawą i odpowiedzialną pracę w wyjątkowo miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-14
Wyświetlona: 7933 razy