Front-end developer

praca it: etat dla Agencja Interaktywna IVISION.PL / Kraków

Tagi: koder html css js php

Agencja Interaktywna IVISION.PL z Krakowa poszukuje kandydata na stanowisko Front-end developer.

Zakres obowiązków:
- Cięcie projektów do szablonów html/css
- Wdrażanie stron www, portali społecznościowych, aplikacji webowych oraz serwisów opartych o gotowe rozwiązania (firmowy CMS, Wordpress, sklepy internetowe)
- Support i rozwój projektów i produktów firmowych

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość HTML/CSS poparta realizacjami
- Znajomość PHP
- Znajomość JavaScript/AJAX
- Znajomość standardów webowych

Mile widziane:
- Znajomość systemu szablonów SMARTY
- Chęć dalszego rozwoju – w kierunku projektowania graficznego lub programowania w PHP

Oferujemy:
- Doświadczenie i rozwój
- Pracę nad ciekawymi projektami w przytulnym biurze przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie
- Elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-15
Wyświetlona: 7065 razy