Webdeveloper / Webmasterw

praca it: etat dla Deator / Warszawa

Tagi: HTML CSS JavaScript jQuery

Do naszego zespołu poszukujemy osoby która zajmować się będzie kodowaniem stron WWW (XHTML i CSS) oraz utrzymywaniem i modyfikacją istniejących stron.

Obowiązki:

  • tworzenie szablonów stron interntowych (XHTML, CSS i Java Script)
  • rozwój istniejących serwisów internetowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość XHTML, CSS
  • znajomość Java Script i biblioteki jQuery
  • umiejętność tworzenia poprawnych stron WWW według standardów W3C
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność

Znajomość Flash będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • godziwe wynagrodzenie odpowiednie do Twoich kwalifikacji
  • praca w młodym zespole
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • praca na miejscu w biurze
  • dowolna forma zatrudnienia etat/umowa
  • elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-18
Wyświetlona: 5478 razy