Doświadczony programista PHP

praca it: etat dla Me & My Friends / Wrocław

Tagi: Programista PHP Wrocław

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Doświadczony Programista PHP

Zakres obowiązków:

WYMAGANIA:
Znajomość PHP4/PHP5.
Znajomość zagadnień OOP.
Znajomość baz danych MySql, PostgreSQL
Znajomość JavaScript, oraz technologii AJAX
Znajomość wzorców projektowych

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Umiejętności analizy potrzeb klienta i doboru odpowiednich rozwiązań

Oferujemy:

- Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazną atmosferę pracy
- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- Wynagrodzenie stałe
- Pracę w centrum Wrocławia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-19
Wyświetlona: 4294 razy