Junior Flash Developer/Flash Developer

praca it: etat dla Darkstone & Cardinal / Łódź

Tagi: flash Programista

Firma Darkstone & Cardinal poszukuje chętnych do pracy na stanowisku Junior Flash Developer/Flash Developer. Oferta dotyczy pracy w naszym biurze w Łódzi (praca zdalna nie wchodzi w grę)

Wymagania:

  • dobra znajomość Action Script 2/3
  • dobra znajomość platformy Flash
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz terminowość

Dodatkowe atuty:

  • znajomość bibliotek 3D (PV3D, Away itp.)
  • znajomość HTML, CSS, standardów W3C
  • znajomość PHP, MySQL
  • praktyczna znajomość (potwierdzona portfolio) tworzenia stron WWW/aplikacji internetowych z użyciem w/w technologii

Zakres obowiązków:

  • tworzenie nowych serwisów/aplikacji internetowych
  • modyfikacja istniejących serwisów/aplikacji internetowych

Oferujemy:

  • udział przy ciekawych projektach
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-19
Wyświetlona: 6238 razy