Programista JAVA

praca it: etat dla e-point SA / Warszawa

Tagi: Programista java e-point

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2015_6_ programista
Wynagrodzenie: 9000 zł brutto

Dołączysz do zespołu Active Content, który jest odpowiedzialny za wdrażanie oraz utrzymywanie portali WWW z wykorzystaniem autorskiej platformy CMS klasy Enterprise serwującej strony w technice RWD.
Zespół liczy 7 programistów, 2 architektów i 3 webdeveloperów.
Do zadań zespołu należy rozwijanie i utrzymywanie autorskich aplikacji webowych, śledzenie nowości technologicznych i ich wykorzystanie, projektowanie mechanizmów dostosowania stron do różnych urządzeń ( RWD ) oraz optymalizację systemu pod kątem wydajnościowym.
Zapewniamy opiekę mentorską, indywidualną ścieżkę rozwoju oraz realny wpływ na przebieg projektu.
Poszukujemy osoby pełnej energii, kreatywnej i z poczuciem humoru.

Wymagane kwalifikacje: -programowanie w języku Java – aplikacje wielowątkowe i rozproszone, -3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, -znajomość architektury JEE, -znajomość obiektowych metodyk projektowania/tworzenia aplikacji, -znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych, w szczególności znajomość języka SQL, -Linux – znajomość systemu od strony użytkownika, -znajomość takich technologii jak HTML, Javascript, -znajomość różnych protokołów używanych w Internecie, np. TCP/IP, HTTP, -język angielski.

Dodatkowym atutem kandydata będzie: -znajomość różnych bibliotek dostępnych dla języka Java, -znajomość języka UML, -podstawowa znajomość programowania funkcyjnego.

Zakres obowiązków: -tworzenie i utrzymanie produkcyjne aplikacji internetowych w technologii JEE, -tworzenie dokumentacji do wykonanych aplikacji, -pisanie automatycznych testów jednostkowych do tworzonych aplikacji.

Oferujemy: -wynagrodzenie 9.000 zł brutto miesięcznie, -forma zatrudnienia: umowa o pracę, -pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów, -kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi, -dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy, -możliwość rozwoju w kierunkach: Architekt Systemów, Kierownik Zespołu, -opiekę medyczną (Medicover) i i indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy (ćwiczenia, masaże) prowadzone przez doświadczonych rehabilitantów w siedzibie firmy, -kartę Multisport, -dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-23
Wyświetlona: 4509 razy