Project / Account Manager

praca it: etat dla Frogriot / Wrocław

Tagi: zarządzanie negocjacja wycena

FROGRIOT to wrocławskie studio interaktywne wywodzące się z grupy przyjaciół – entuzjastów technologii webowych oraz dobrego designu. Choć młodzi duchem to już realizujemy duże projekty, mamy ciekawe portfolio, a nasze ambicje sięgają bardzo wysoko (więcej o nas znajdziesz na www.frogriot.com).

W chwili obecnej poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku Project / Account Manager.

Obowiązki:
• Planowanie, wdrażanie i obsługa bieżąca powierzonych projektów,
• Koordynacja współpracy z Klientem (w tym przygotowanie wycen, umów i ich negocjacja )
• Koordynacja prac dedykowanego zespołu zadaniowego,

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (digital marketing, media)
• doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
• znajomość rynku internetowego (firm, produktów, modeli biznesowych, technologii itd.)
• wiedza z zakresu marketingu internetowego
• wiedza na temat metodologii prowadzenia projektów, harmonogramowania i budżetowania
• umiejętności prezentacyjne
• samodzielność, otwartość i komunikatywność
• miejsce zamieszkania Wrocław lub Warszawa

Dodatkowymi atutami będą:

• znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnej organizacji,
• dostępność w godzinach pracy np. 9-18

Co oferujemy:
• płaca adekwatna do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
• elastyczny czas pracy,
• luźną atmosferę sprzyjającą rozwojowi i postępom.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-23
Wyświetlona: 5041 razy