Administrator Serwisu

praca it: etat dla GD Profesja / Wrocław

Tagi: Linux Unix Debian Python Ruby

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego Klienta – portalu edukacyjnego wprowadzającego na rynek nowy produkt – poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy Wrocław

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu serwisami internetowymi
- generalna znajomość TCP/IP i bieżących technik stosowanych w środowiskach hostingowych
- bardzo dobra znajomość systemów Linux / Unix
- doświadczenie w czynnościach administracyjnych: instalacje serwerów, backup danych, itp.
- praktyczna umiejętność administrowania sieciami
- umiejętność konfigurowania sieci komputerowych oraz znajomość protokołów sieciowych
- znajomość zagadnień baz danych funkcjonujących w sieciach (np.MySQL, PostgreSQL)
- podstawowa znajomość Ruby / Ruby on Rails
- znajomość j.angielskiego

Obowiązki:
- monitorowanie systemów i reakcja na sytuacje wyjątkowe
- monitorowanie backupu
- recovery systemu
- zamawianie wymiany wadliwych podzespołów (dyski)
- opieka nad serwisami związanymi z domeną i serwerami
- okresowy upgrade instalacji i maszyn wirtualnych

Oferta:
- umowa o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-26
Wyświetlona: 5540 razy