iOS Developera

praca it: etat dla Cyclad / Bełchatów

Tagi: iOS Developer

Programista iOS
Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, który jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programisty iOS.

Opis stanowiska:
• Rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnej w platformie iOS (faza analizy wymagań, projektowania, implementacji , testów i wdrożenia).
• Współtworzenie rozwiązań dla kilku milionów użytkowników, zgodnie z wymaganiami klienta

Wymagania:
• Znajomość programowania aplikacji mobilnych (Objective-C) popartą zrealizowanymi projektami
• Znajomość systemu kontroli wersji SVN (lub pokrewne)
• Znajomość metody testowania aplikacji mobilnych
• Chęć nauki, podnoszenia swoich kompetencji oraz dzielenia się wiedzą
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Absolwent/student ostatnich lat studiów na kierunkach informatycznych (lub pokrewnych)

Oferujemy:
• Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacji wykorzystywanej przez kilka milionów użytkowników
• Współtworzenie rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby biznesowe
• Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
• Praca na pełny etat na umowę o pracę, w biurze firmy w Warszawie, niedaleko metra Pole Mokotowskie
• Dofinansowanie do karty Multisport, zainteresowań, darmowy pakiet medyczny

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected], z numerem referencyjnym CC15/iOS//SCIGANI/WAWA/699

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-01
Wyświetlona: 4337 razy