Software Tester (PHP)

praca it: etat dla edge recruitment Poland / Kraków

Tagi: magento PHP Redmine PHPUnit

Dla innowacyjnej agencji e-commerce działającej w Polsce i za granicą, jednego z założycieli Izby e-Handlu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za testowanie modułów PHP do sklepów internetowych opartych o oprogramowanie Magento.

Główne zadania:

· oprogramowanie testów
· opracowanie polityki testów
· przygotowywanie dokumentacji technicznej
· testy modułów
· raportowanie błędów przy użyciu platformy Redmine

Oczekujemy:

· doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych
· doświadczenie w pisaniu testów przy użyciu PHPUnit
· podstawowa znajomość PHP
· otwartość, kreatywność, lekkie pióro
· komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
· atutem będzie znajomość Magento

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie i młodym, kreatywnym zespole
· możliwość uczestniczenia w największych w Europie wdrożeniach Magento
· zdobywanie doświadczenia przy ciekawych projektach w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branż – e-commerce
· atrakcyjne wynagrodzenie
· szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia certyfikatów
· kartę Multisport
· prywatną opiekę medyczną LuxMed

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-10
Wyświetlona: 4752 razy