Android Developer - aplikacje mobilne

praca it: etat dla UP & More Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Android Developer aplikacje mobilne Programista

Masz wiedzę i umiejętności z zakresu aplikacji mobilnych? Chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach i rozwijać się zawodowo?

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do naszego zespołu i twórz razem z nami nieszablonowe realizacje!

Twoje przyszłe obowiązki:
- Tworzenie aplikacji mobilnych na system Android
- Implementacja warstwy prezentacyjnej aplikacji oraz komunikacji ze źródłami danych na serwerach
- Samodzielne modyfikacje i rozbudowy obecnie istniejących aplikacji informacyjnych

Czego od Ciebie oczekujemy:
- minimum dwa lata doświadczenia w programowaniu dla systemu Android
- umiejętność budowania zaawansowanych layoutów
- znajomość podstawowych komponentów systemu Android takich jak Activity, Broadcast Receiver, ContentProvider, Service
- Znajomość REST

Mile widziane
- co najmniej jedna aplikacja w sklepie Google Play
- znajomość bilbliotek square
- znajomość narzędzia AndroidStudio, Genymotion, Git

Co dostaniesz w zamian od nas:
- Stałe zatrudnienie oraz wynegocjowane wynagrodzenia adekwatne do Twojej wiedzy i umiejętności
- Pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze
- Możliwość udziału w realizacji ciekawych i zróżnicowanych projektów dla naszych Klientów
- Dobrą kawę i sok malinowy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-13
Wyświetlona: 4653 razy