Programista JAVA

praca it: etat dla C&C Polska / Dowolne

Tagi: Programista Java Oracle UML za granicą

Firma C&C Polska, grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce, jak i za granicą, poszukuje do pracy w Belgii:

Miejsce pracy: Bruksela, Belgia
Nr ref: PR/09

Opis stanowiska pracy:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w tworzeniu projektu dla Komisji Europejskiej w Brukseli lub Luksemburgu.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne (magister lub inżynier)
Doświadczenie w programowaniu JAVA (min. 4 lata)
Dobra znajomość: JAVA, J2EE, Oracle, UML
Umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziana znajomość: RUP, Spring, Struts

Oferujemy:

Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie z branży IT consulting; w dynamicznym, międzynarodowym zespole programistów
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę na okres 6- 12 miesięcy (czas trwania projektu)
Mozliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-28
Wyświetlona: 14806 razy