Backend Developer

praca it: etat dla Interactive Solutions / Saatchi & Saatchi Poland / Warszawa

Tagi: PHP OOP HTML

Wymagania
• co najmniej 3 lata doświadczenia w budowaniu rozwiązań backend
• bardzo dobra znajomość PHP
• znajomość zagadnień OOP
• znajomość frameworków aplikacyjnych np. Symfony2, CodeIgniter
• znajomość Git
• znajomość Bootstrap
• znajomość HTML/CSS/JS oraz jQuery
• umiejętność pisania czystego, modularnego kodu
• dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość node.js i MongoDB będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków
• praca w interdyscyplinarnym zespole nad technologiczną stroną prowadzonych projektów
• rozwój narzędzi i platform
• implementacja najlepszych praktyk i nowych technologii dla aplikacji webowych
• analiza potrzeb projektowych z punktu widzenia technologii oraz przygotowywanie rekomendacji
• dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

Oferujemy
• atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
• międzynarodowe środowisko pracy
• atrakcyjne zarobki, adekwatne do umiejętności i zaangażowania
• swobodną wymianę myśli

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-16
Wyświetlona: 4489 razy