Business Analytics Developer - Business Intelligence

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: BI business intelligence

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Business Analytics Developer – Business Intelligence
Lokalizacja: Warszawa

Zadania:
- tworzenie innowacyjnych i intuicyjnych aplikacji do raportowania oraz wspomaganie raportowania
- rozwijanie aplikacji, przeprowadzanie testów wydajności, tworzenie dokumentacji użytkownika
- dbanie o poprawne wdrażanie i integrację produktów
- uczestniczenie w pracach grup roboczych w celu poznania potrzeb biznesowych i rozwoju – kreatywne proponowanie nowych rozwiązań i możliwości
- bezpośredni kontakt z użytkownikami aplikacji w celu zrozumienia ich potrzeb i problemów

Wymagania:
- ukończone studia informatyczne (preferowane: inżynieria oprogramowania)
- doświadczenie z narzędziami PL / SQL Developer, OBIEE 11g (preferowane) oraz Credit 360
- biegła znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w Business Inteligence – poparte konkretnymi przykładami samodzielnych rozwiązań
- doświadczenie we wspieraniu projektów sprawozdawczych
- kreatywność, umiejętność zarówno pracy samodzielnie jak i w grupie

Oferujemy:
- stabilną pracę w dużym międzynarodowym koncernie
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zrealizowanych projektów
- liczne benefity

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-17
Wyświetlona: 4524 razy