Programista C#, ASP.net

praca it: etat dla Emedium sp. z o.o. / Piekary Śląskie

Tagi: programista C# ASP net Net Framework SQL ERP

W związku z realizacją nowego projektu, polegającego na wytworzeniu oprogramowania w modelu SaaS będącego przejawem idei Cloud Computing, realizującego funkcjonalności systemu ERP, poszukujemy osób na stanowisko Programisty. System będzie obsługiwał pełną księgowość, uproszczoną księgowość, przewidziany jest moduł do obsługi dokumentów elektronicznych, archiwizacji, moduł do obsługi magazynu, a także moduł do obsługi sprzedaży.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
1. Wytwarzanie oprogramowania zgodnie z założeniami projektu.
2. Raportowanie o stanie projektu zgodnie z ustaleniami.
Wymagania
Programista – wymagania i główne zadania:
1. Biegła znajomość technologii programowania C#, ASP.net, .Net Framework, języka zapytań SQL oraz języków proceduralnych, na poziomie umożliwiającym wydajną pracę i gwarancję zaplanowanych w projekcie terminów.
2. Tworzenie kodu aplikacji.
3. Dokumentacja kodu.
4. Wsparcie procesu testowania.
5. Wsparcie procesu wytwarzania dokumentacji.
6. Raportowanie postępu prac.
7. Uczestnictwo w realizacji celu i zadań projektu, w ramach nadanych uprawnień.
8. Kontrola niezawodności wytwarzanego kodu aplikacji.
9. Utrzymywanie optymalnej czytelności kodu aplikacji.
10. Projektowanie kodu pozwalającego na względnie łatwą pielęgnację.
Mile widziane
1. umiejętność analitycznego myślenia,
2. znajomość teorii algorytmów i struktur danych,
3. biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją w tym języku,
4. umiejętność samodzielnej pracy i wyszukiwania informacji,
5. umiejętność rozwiązywania problemów,
6. prawo jazdy kategorii B.
Informacje dodatkowe
Wykształcenie: Wyższe magisterskie
Minimalne doświadczenie: 2 lata

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-29
Wyświetlona: 4054 razy