Front-end Developer

praca it: etat dla Filmweb / Warszawa

Tagi: Front-end Programista Filmweb Developer

Aktualnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Front-end Developer.

Obowiązki:

  • Tworzenie kodu w HTML5 / CSS3 w oparciu o projekt graficzny.
  • Osadzanie HTML5 / CSS3 / JS w ramach wzorca strony.
  • Tworzenie oraz optymalizacja kodu JavaScript.
  • Modyfikowanie istniejącego kodu HTML5 / CSS3.

Wymagania:

  • Ponad roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (potwierdzone przez portfolio)
  • Dobra znnajomość HTML5 / CSS z zasadami działania na głównych przeglądarkach (Firefox, Internet Explorer 9+, Safari, Chrome, przeglądarki mobilne)
  • Wiedza w zakresie podejść AWD oraz RWD. Doświadczenie przy budowie aplikacji w oparciu o stronę mobilną.
  • Przynajmniej dobra znajomość języka JavaScript oraz obiektów DOM.
  • Umiejętność debugowania kodu JavaScript.
  • Dobra znajomość jQuery.
  • Zaawansowanie w języku angielskim umożliwiające zrozumienie oraz stworzenie dokumentacji.
  • Podstawowa znajomość programu Photoshop.

Mile widziane:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Front-end Developer.
  • Doświadczenie praktyczne w zakresie CVS, SVN, GIT.
  • Doświadczenie związane z bibliotekami MVC, angular.js będzie plusem.
  • Znajomość zagadnień SEO.

Oferujemy:

  • pracę w sympatycznym kreatywnym zespole, w jednym z największych portali internetowych w Polsce Filmweb.pl
  • możliwość stałego rozwijania swoich umiejętności
  • pakiet medyczny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-22
Wyświetlona: 4632 razy