Senior Java Developer w krakowskim start-upie

praca it: etat dla Grafton Recruitment / Kraków

Tagi: Java Spring Hibernate

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w obszarze e-commerce, która obecnie tworzy swoją jednostkę programistyczną w Krakowie, do której będą przenoszone kluczowe, innowacyjne procesy firmy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy obecnie doświadczonych programistów, którzy zasilą nowopowstający zespół programistyczny.

Zakres obowiązków:
- tworzenie i rozwój oprogramowania dla jednej z najbardziej rozwojowych platform e-commerce w Europie
- rozwój aplikacji związanych z e-commerce
- samodzielne tworzenie innowacyjnych rozwiązań we współpracy z międzynarodowym zespołem ekspertów

Wymagania:
- min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu w Java
- doświadczenie w pracy z frameworkiem Spring (lub innymi)
- doświadczenie w pracy z frameworkami testowymi i znajomość TDD
- dobra znajomość wzorców projektowych

Benefity:
- konkurencyjne na rynku wynagrodzenie
- prywatna opieka medyczna
- karta multisport
- szkolenia w Polsce i zagranicą
- elastyczne godziny pracy
- zniżki na produkty firmy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-23
Wyświetlona: 4073 razy