Grafik

praca it: etat dla Pronobel / Gliwice

Tagi: Grafik

Pronobel sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Grafik

Praca w Gliwicach

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie zleconych projektów graficznych na potrzeby własne oraz dla klientów firmy.

Wymagania:

- poczucie estetyki i zmysł artystyczny,
- biegła znajomość programów Photoshop, Illustrator, Indesign,
- doświadczenie poparte portfolio w następujących kategoriach projektowania:
grafika web, grafika reklamowa i wydawnicza (poligrafia – przygotowanie do druku) oraz projektowanie layoutów stron www,
- kreatywność, samodzielność, terminowość,
- mile widziana znajomość CSS, programów Adobe Flash, Adobe Livecycle, After Effects, Corel Draw.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- komfortowe warunki pracy w młodym, przyjaznym i dynamicznym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-24
Wyświetlona: 5629 razy