Specjalista SEM/SEO

praca it: etat dla Cinkciarz.pl / Zielona Góra

Tagi: Specjalista SEM SEO Google Anaytics Google Adwords

Cinkciarz.pl to jedna z największych firm branży IT w Zielonej Górze. Prowadzimy popularny serwis wymiany walut. Pracujemy w nowoczesnych technologiach. W tym roku zajęliśmy 27 miejsce na „Liście 500” przedsiębiorstw o najwyższej dynamice rozwoju i drugą pozycję w kategorii prywatnych firm z polskim kapitałem w prestiżowym rankingu „Rzeczpospolitej”. W związku z dynamicznym rozwojem spółki budujemy zespół zaangażowanych pracowników otwartych na nowe wyzwania. Szukamy ludzi z pasją i doświadczeniem.

Specjalista SEM / SEO

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • opracowanie i realizację długoterminowej strategii SEM/SEO dla serwisu na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych,
  • optymalizację serwisu pod kątem SEO,
  • koordynację działań zespołu wchodzącego w skład działu SEO,
  • tworzenie artykułów tematycznych pod potrzeby zaplecza pozycjonerskiego,
  • dokonywanie analizy efektywności prowadzenia projektów.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów zagranicznych,
  • bardzo dobra, poparta doświadczeniem wiedza z zakresu technik / metod SEO,
  • znajomość Google Analytics i Google Adwords,
  • znajomość podstaw HTML i CSS,
  • umiejętności copywriterskie,
  • zainteresowanie multimediami i nowymi technologiami,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • zdolność efektywnego zarządzania wieloma projektami jednocześnie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom,
  • elastyczny czas pracy,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branży IT,
  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów w nowoczesnych technologiach,
  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • świeże owoce,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-24
Wyświetlona: 4537 razy