Junior Graphic Designer - Młodszy Projektant / Grafik WEB

praca it: etat dla Ateneo.pl s.c. / Andrychów

Tagi: grafik grafika designer photoshop webdesign

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie materiałów graficznych na potrzeby działów marketingu, social oraz IT. Praca w dziale kreacji pod okiem doświadczonych projektantów graficznych.

Szczególnie poszukujemy studentów lub absolwentów (preferowane kierunki: grafika, informatyka, marketing internetowy i pokrewne)

Obowiązki, które chcemy Ci powierzyć:
projektowanie grafik na potrzeby internetu:
- projektowanie grafik na potrzeby social mediów
- projektowanie bannerów, newsletterów oraz mailingów
- produkcja graficzna na potrzeby realizowanych projektów
- współpraca z innymi działami

Wymagamy od Ciebie:

- praktycznej znajomości programów graficznych (pakiet Adobe Photoshop / Ilustrator lub pakiet Corel
- prezentacji portfolio prac (im więcej materiałów podeślesz – tym lepiej)
- motywacji, zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
- organizacji, samodzielności i terminowości
- komunikatywności i nie zrażania się na krytykę
- zainteresowaniem aktualnymi trendami związanymi z projektowaniem w nowych mediach
- umiejętności pracy wielowątkowej (zarządzanie kilkoma projektami jednocześnie)
- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Mile widziane auty:
- chęć ciągłego doskonalenia się i poznawania nowej wiedzy.
- znajomość programów do tworzenia animacji i motion graphics (Adobe Flash, Adobe After Effects, Google Web Designer)
- znajomość podstaw HTML5CSS
- doświadczenie pracy w kreatywnym środowisku np. agencja reklamowa, studio graficzne lub inny podmiot związany z grafiką komputerową)

Oferujemy:
- swobodną wymianę myśli i brak dresscode’u : )
- kreatywną pracę
- możliwość rozwoju
- wsparcie profesjonalnego zespołu
- szkolenia wewnętrzne
miłą atmosferę

Istnieje możliwość pogodzenia pracy ze studiami oraz pracy w niepełnym wymiarze czasu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-27
Wyświetlona: 5441 razy