Java Software Developer

praca it: etat dla RECRUIT.PL / Wrocław

Tagi: Java JEE Spring Javascript

Stabilna firma IT działająca w branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej, która oferuje kompletne rozwiązania dla operatorów telewizyjnych, dostarcza komponenty oraz prowadzi projekty związane z rozwojem i integracją dostępnych technologii, poszukuje specjalisty na stanowisko JAVA SOFTWARE DEVELOPER. Firma zainteresowana jest zarówno doświadczonymi developerami, jak i początkującymi programistami.

Obowiązki:
- praca przy projektach związanych z rozwojem aplikacji i narzędzi na potrzeby telewizyjnych sieci operatorskich;
- udział w projektach związanych z rozwojem aplikacji związanych z telewizją interaktywną przeznaczoną na platformy mobilne Android i iOS;
- udział w innych projektach związanych z telewizją IPTV opartych na technologii Java.

Oczekujemy:
- doświadczenia w programowaniu w Java, Javascript;
- znajomość baz danych: MySQL/Firebird;
- znajomość narzędzi: Tomcat/JBoss, Eclipse, git (lub inny system kontroli wersji);
- znajomość technologii HTML, JSON, XML, REST, AJAX;
- znajomość NoSQL, object data base, Cassandra, Spring Framework będzie atutem.

Oferujemy:
- pracę przy ciekawych projektach;
- kontakt z najnowszymi technologiami IPTV;
- pracę w średniej wielkości przedsiębiorstwie, pracę w niekorporacyjnym stylu;
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- szkolenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-27
Wyświetlona: 4130 razy