Inżynier systemowy

praca it: etat dla COMARCH SA / Kraków

Tagi: inżynier systemy

Wymagania:
•wykształcenie wyższe techniczne (również studenci ostatnich lat)
•znajomość zagadnień związanych z bazami danych
•znajomość systemu operacyjnego UNIX/Linux oraz Windows
•mile widziana umiejętność programowania umożliwiająca automatyzację wykonywanych zadań np. w skryptach powłoki systemu operacyjnego
•wiedza na temat serwerów aplikacyjnych i WWW będzie dodatkowym atutem
•bardzo dobra organizacja pracy
•znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków:
•tworzenie, archiwizacja i odtwarzanie baz danych Oracle w środowisku Linux
•przygotowanie i instalacja skryptów SQL – nowych wersji aplikacji na bazie danych Oracle
•usprawnianie i automatyzacja wykonywanych czynności administracyjnych
•instalacja i konfiguracja serwerów aplikacyjnych JBoss, Tomcat w środowisku Linux
•instalacja nowych wersji aplikacji na serwerach aplikacyjnych
•weryfikacja poprawności instalacji, diagnoza i rozwiązywanie problemów
•administrowanie systemami wewnętrznymi m. in. systemami kontroli wersji, zarządzania zgłoszeniami, serwerami plików
•przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
•współpracę z doświadczonymi specjalistami
•stanowisko dostosowane do wiedzy i doświadczenia
•prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
•indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-27
Wyświetlona: 4372 razy