Junior PHP Developer

praca it: etat dla ITFS / Gdańsk

Tagi: PHP OOP HTML CSS Programista Developer

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.
Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.
Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Opis stanowiska:
Dołącz do zespołu PHP Developerów realizującego ciekawe i ambitne projekty w branży Internet/ Finanse daj sobie szansę na zdobycie doświadczenia w dynamicznej organizacji – aplikuj już dzisiaj!

Szukamy Junior PHP Developera, który dołączy do zespołu naszego klienta w Gdańsku. Nastawiamy się na stałą współpracę. Prace realizowane w ramach projektu dotyczą internetowej platformy finansowej. Do Twoich obowiązków należeć będzie tworzenie i rozwój nowych modułów oraz produktów dedykowanych płatnościom i wymianie walut, realizowanych na rynku międzynarodowym.

Lokalizacja: Gdańsk – Przymorze

Opis projektu:
• Miejsce pracy: Gdańsk,
• Branża: Internet/ Finanse,
• Forma współpracy: B2B/ umowa o pracę/ umowa zlecenie
• Stawka: 150-250 zł netto+ VAT/ dzień (B2B),

Opis stanowiska/ zakres zadań:
• Praca dotyczy tworzenia, utrzymania i rozwoju modułów i produktów dedykowanych internetowej platformie finansowej, obsługującej płatności oraz wymianę walut w skali lokalnej i międzynarodowej.

Wymagane umiejętności:
• Około rok doświadczenia w pracy z technologiami: PHP OOP, HTML. CSS, JavaScript,
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),

Mile widziane umiejętności:
• Praktyczna znajomość Ruby on Rails,

Wymagana znajomość języków obcych:
• Język angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,

Oferujemy:
• Długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie obsługującej lokalnych i zagranicznych klientów,
• Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji innowacyjnego projektu związanego z płatnościami internetowymi,
• Możliwość realizacji kolejnych projektów przy współpracy z ITFS

Prześlij do nas CV zawierające poniższą klauzulę na adres [email protected]

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoba kontaktowa: BARTOSZ HOJNACKI Konsultant ds. Rekrutacji
Tel: 531 126 326
Email: [email protected]
WWW: www.itfs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-27
Wyświetlona: 4415 razy