Programista - Developer .NET

praca it: etat dla MOVO Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Developer NET

Zakres obowiązków:

• Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii .NET oraz pokrewnych technologiach i frameworkach.
• Praca przy międzynarodowych projektach.

Wymagania:

• Dobra znajomość C#, .NET, ASP.NET, ASP.NET MVC, Visual Studio.
• Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, MSSQL Server).
• Umiejętność analitycznego myślenia.
• Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientami.
• Na stanowisku mile widziani są również studenci i absolwenci.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie MOVO Sp. z o.o.
• Atrakcyjny system wynagrodzeń.
• Doskonałą atmosferę w ambitnym zespole.
• Elastyczny czas pracy.
• Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji.

JEŻELI UWAŻASZ ŻE NIE SPEŁNIASZ NASZYCH OCZEKIWAŃ ZAWSZE MOŻESZ ZARYZYKOWAĆ, PRZESŁAĆ NAM CV I OPISAĆ SWOJE NAJWIĘKSZE ATUTY I UMIEJĘTNOŚCI. STARAMY SIĘ ODPOWIADAĆ NA KAŻDĄ APLIKACJĘ.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-29
Wyświetlona: 4212 razy