Koordynator Biura

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: koordynator biuro

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora Projektu do Katowic dla naszego klienta, firmy z branży logistycznej.

Opis stanowiska:
• Planowanie i koordynacja spotkań
• Planowanie i organizowanie wyjazdów służbowych dla członków zespołu
• Aktualizacja informacji w aplikacji Microsoft Project
• Nadzór nad harmonogramem projektów

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Wysokie zdolności organizacyjne
• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Skrupulatność i systematyczność
• Biegła znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
• Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
• Przyjemną i dynamiczną atmosferę pracy
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne etc.)
• Pracę w ramach ciekawego projektu dla lidera w branży logistycznej
• Szerokie możliwości rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-31
Wyświetlona: 4779 razy