Junior Project Manager

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: junior project manager

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, lidera z branży logistycznej, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie projektami z wykorzystaniem EMEA
• Rozwijanie główne procesów, produktów
• Przygotowanie harmonogramu projektu
• Planowanie budżetu
• Wybór członków zespołu projektowego
• Utrzymywanie kontaktu z klientami
• Monitorowanie stanu projektu
• Motywowanie członków zespołu
• Zarządzanie budżetem projektu

Wymagania:
• Doświadczenie w zarządzaniu portfelem klientów z branży finansowej
• Doświadczenie w zakresie EMEA
• wysokie zdolności analityczne i organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane:
• Certyfikaty PMI, PMO, PRINCE

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej oraz duży potencjał rozwoju
• współpraca i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń w tym opieki medycznej i uczestnictwa w ciekawych wydarzeniach
• Pakiet szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-03
Wyświetlona: 4544 razy