UX/UI DESIGNER wynagrodzenie 6000 zł + 23% VAT

praca it: etat dla Bold Brand Commerce sp z o.o. / Kraków

Tagi: UX UI Designer

Firma BOLD doradza, projektuje i wdraża rozwiązania e-commerce oparte o platformę Magento™. Od ponad 7 lat doskonalimy nasze umiejętności pracy z Magento™. W tym czasie zrealizowaliśmy projekty e-commerce w Polsce, USA, Niemczech, Irlandii, Szwajcarii, czy Australii. Pracujemy dla takich klientów jak Castorama, Nestlé, First Data, Libet, Mennica Polska, Obsessive, Prima Moda – w praktyce realizujemy jedne z największych w Europie Środkowo-Wschodniej projekty e-commerce.

Dla nas UX Design to projektowanie relacji, które bezpośrednio mają wpływ na przyjemność w zakupach! Jeśli też tak uważasz, to dołącz do nas! Poszukujemy utalentowanego i pełnego zaangażowania UX Designera, który będzie współtworzył team odpowiedzialny za całą fazę projektowo-badawczą przy realizacji systemów e-commerce.

DLACZEGO WARTO?

  • będziesz pracować z zespołem doświadczonych konsultantów i programistów, którzy są jednostkami od zadań specjalnych w najtrudniejszych projektach e-commerce
  • będziesz współtworzyć rozwiązania e-commerce, które mają wpływ na zachowania zakupowe milionów ludzi na całym świecie
  • szybko usprawnisz swój warsztat i zdobędziesz nowe doświadczenia

ZADANIA I OBOWIĄZKI

  • opracowywanie głównych założeń procesu zakupowego projektowanych rozwiązań e-commerce
  • przygotowywanie i nadzór nad przeprowadzaniem badań, analiz, wywiadów w celu lepszego poznania motywacji zakupowych konsumentów
  • opracowywanie perfekcyjnych wizualnie interfejsów użytkownika i interaktywnych prototypów
  • zarządzanie zespołem projektowym

OCZEKIWANIA MUST HAVE

  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu interfejsów e-commerce portfolio i referencje potwierdzające kompetencje
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym efektywną i bezproblemową komunikację
  • dobra znajomość narzędzi i procesów związanych z obszarami User Experience
  • umiejętność przekonywania klientów do proponowanych rozwiązań projektowo-badawczych
  • wrodzona empatia

OCZEKIWANIA MILE WIDZIANE

  • podstawowa znajomość HTML, CSS do efektywnej współpracy z zespołem wdrożeniowym
  • znajomość rozwiązań funkcjonalnych platformy Magento

CO ZYSKASZ?

  • pracę na systemie i komputerze z “nadgryzionym jabłkiem”
  • prywatną opiekę medyczną (LuxMed)
  • kartę multisport
  • współfinansowanie międzynarodowych konferencji związanych z UX i e-commerce
  • raz w roku możliwość zainspirowania się najciekawszymi miastami Europy z całym zespołem Bold’a
  • wynagrodzenie: 6000 zł + 23% VAT

Więcej na http://bold.net.pl/kariera.html

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-04
Wyświetlona: 5770 razy