Grafik/web designer praca Kraków

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Blue Paprica / Kraków

Tagi: Adobe CS6

Blue Paprica to agencja typu software house tworząca rozwiązania internetowe łączące kreację, strategię i zaawansowane technologie. Wierzymy, że tylko równomierne połączenie tych elementów gwarantuje sukces w tak dynamicznie zmieniającym się środowisku jak Internet. Jeżeli chciałbyś zmierzyć się z ciekawymi i zaawansowanymi zleceniami, a Twoje portfolio pęka w szwach od interesujących i estetycznych projektów – to może być ogłoszenie dla Ciebie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy grafika z Krakowa i okolic.

Czego wymagamy?
- minimum rocznego doświadczenia w projektowaniu zaawansowanych, funkcjonalnych i estetycznych serwisów internetowych,
- wiedzy w zakresie standardów projektowania serwisów internetowych,
- kreatywności i poczucia estetyki,
- śledzenia najnowszych trendów,
- doświadczenia w przygotowaniu projektów do druku
- podstawowej wiedzy z zakresu usability
(o mistrzowskiej znajomości programów graficznych (pakiet Adobe CS6) nie wspominamy).

Zadania
- tworzenie projektów graficznych na potrzeby WWW,
- tworzenie identyfikacji wizualnych i kreacja wizerunku,
- tworzenie projektów do druku, skład DTP,
- opieka graficzna nad realizowanymi projektami.

Co oferujemy?
- elastyczny czas pracy (1/2, 3/4 lub cały etat),
- ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony i odpowiednio wynagrodzony,
- możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze,
- współpracę z młodym, ale doświadczonym zespołem,
- pracę w siedzibie firmy w Krakowie.

Forma zatrudnienia:
- umowa o dzieło / zlecenie, umowa o pracę,
- praca w biurze, w pełnym lub częściowym wymiarze godzin (Kraków), również studenci 4 lub 5 roku.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-05
Wyświetlona: 4498 razy